• Telefon: +86 (0) 769-8173 6335
 • E-mail: info@uvndt.com
 • Llamba UV LED Qetësuese seri 100x20mm

  Llambat LED të produkteve UVET të kompanisë UVET 100x20mm ofrojnë intensitet 10W / cm ^ 2 me rreze UV ​​dhe zonë rrezatimi 100x20 mm. Gjatësia e valës opsionale përfshin 365nm, 385nm, 395nm dhe 405nm. Ajo siguron zgjidhje shëruese për sistemet e shtypjes me bojë të sheshtë me karakteristika të shpejta, efikase dhe të kursimit të energjisë. Shtë ideale për printera me bojë me format të vogël dhe të gjerë, printera dixhital, printerë në ekran, shtypje 3D dhe të tjerë.

  Karakteristikat
  1. UV intensity is adjustable from 10%~100%.
  2. Koha e rrezatimit është e rregullueshme nga 0 ~ 999.9S.
  3. Paralajmërimi i gabimit dhe monitorimi i temperaturës.
  4. Ndezja / çasti i menjëhershëm, nuk nevojitet kohë për ngrohje.
  5. Jetëgjatësia e përdorimit, konsumi i ulët i energjisë dhe temperatura e ulët shëruese.
  6. LED pa mjedis, pa mërkurë, nuk ka kërkesa për hedhjen e mbeturinave të rrezikshme dhe nuk ka gjenerim të ozonit.
  7. It is easy to operate and integrate into UV LED printing systems.

  Aplikimi:
  1. Printim dixhital me bojë : Etiketa dhe shtypje paketimi, Shtypje shishe, Shtypje 3D, shtypje kodimi dhe shënjimi, postera dhe shtypje e sinjalistikës, etj.
  2. Shtypja e ekranit: Shtypja dekorative, shtypja e pllakave të emrave, shtypja grafike dhe të tjerët.


  Koha e postimit: Gusht-31-2018
  WhatsApp Chat Online!