• Telefoni: +86 (0) 769-8173 6335
 • E-mail: info@uvndt.com
 • UVET e themeluar në vitin 2009, është një prodhues kryesor i LED-ve ultravjollcë (UV).pajisje,

  Produktet tona përdoren gjerësisht në shërimin e ngjitësit UV,

  Printim UV LED dhe inspektim fluoreshente.

   

  Lexo më shumë

  Produktet e veçuara